Ambulant

 

 

Ambulant

Email

Dagen aanwezig

Directie/managementteam:

 

 

Directeur/bestuurder
(Kantoor locatie SO de Bloementuin)
Aart Reussing


aart.reussing@zonnebloemschool.nl

directie@zonnebloemschool.nl

 

Ma-di-wo-do-vrij

Adjunct directeur
(Kantoor locatie SO de Bloementuin) 

Maaike Kieft


maaike.kieft@zonnebloemschool.nl

directie@zonnebloemschool.nl

 

Ma-di-do-vrij

Locatieleider SO de Bloementuin

Lutske Cuiper


lutske.cuiper@zonnebloemschool.nl


Ma-di-wo-do-vrij

Locatieleider VSO de Plantage
Ingrid Snels


ingrid.snels@zonnebloemschool.nl

 

Ma-di-do-vrij

Locatieleider LWC het Esveld

Gretha van Urk


gretha.van.urk@zonnebloemschool.nl

 

Wo-do-vrij

 

 

 

Intern begeleider
Septima Bramer


septima.bramer@zonnebloemschool.nl


Ma-di-do

 

 

 

Administratie:

 

 

Administratie/ Dir. Secretaresse
Jolanda Visser


jolanda.visser@zonnebloemschool.nl


Ma-di-vrij

Administratie/ Pysch. Assistente
Jet van Wijk


henriette.van.wijk@zonnebloemschool.nl

 

Ma-di-wo-do-vrij

 

 

 

Psychologenteam:

 

 

Tinka de Boer

tinka.de.boer@zonnebloemschool.nl

Wo-do

Sanne de Haan

sanne.de.haan@zonnebloemschool.nl

Di-wo

Jet van Wijk

henriette.van.wijk@zonnebloemschool.nl

Ma-di-wo-do

 

 

 

Logopedie:

 

 

Sandra Hendriks

sandra.hendriks@zonnebloemschool.nl

Di-do-vrij

Gea Kemper

gea.kemper@zonnebloemschool.nl

Ma-di

 

 

 

Stageteam:

 

 

Jean Matthijssen

jean.matthijssen@zonnebloemschool.nl

Ma-di-do

Linda Kielstra

linda.kielstra@zonnebloemschool.nl

Wo (Ma-di klas)

Henk Groeneveld

henk.groeneveld@zonnebloemschool.nl

Wo (Ma-di klas)

Cora Eelkema

cora.eelkema@zonnebloemschool.nl

Ma-di-wo-do-vrij

 

 

 

Overig Personeel:

 

 

Rots & water training
Karen Deinum


karen.deinum@zonnebloemschool.nl


Do-vrij

Fysiotherapie
Kim Echten


kim@moor-kids.nl


In overleg

Ergotherapeut 
Helma Timmerman


helma.timmerman@zonnebloemschool.nl


In overleg

Gymdocent
Arnold Roossien


arnold.roossien@zonnebloemschool.nl


Ma-di-wo-do-vrij


Jolien Kijk in de Vegte


jolien.kijkindevegte@zonnebloemschool.nl

Ma-di Beatrix school. Vrij (inval)

Thijs Haaksma

thijs.haaksma@zonnebloemschool.nl

Ma-di-wo-do-vrij

Gerlinda Tiekstra

gerlinda.tiekstra@zonnebloemschool.nl

Ma-di (inval)


Wiebren Beukens


wiebren.beukens@zonnebloemschool.nl

Ma-di (inval (do-vrij klas)


Eshter Ekkel


esther.ekkel@zonnebloemschool.nl

Ma-di-wo (inval (do-vrij klas)

Adelheid Reimerink

adelheid.reimerink@zonnebloemschool.nl

Paardrijden

Do

Ambulant

Email

Dagen aanwezig

Directie/managementteam:

 

 

Directeur/bestuurder
(Kantoor locatie SO de Bloementuin)
Aart Reussing


aart.reussing@zonnebloemschool.nl

directie@zonnebloemschool.nl

 

Ma-di-wo-do-vrij

Adjunct directeur
(Kantoor locatie SO de Bloementuin) 

Maaike Kieft


maaike.kieft@zonnebloemschool.nl

directie@zonnebloemschool.nl

 

Ma-di-do-vrij

Locatieleider SO de Bloementuin

Lutske Cuiper


lutske.cuiper@zonnebloemschool.nl


Ma-di-wo-do-vrij

Locatieleider VSO de Plantage
Ingrid Snels


ingrid.snel@zonnebloemschool.nl

 

Ma-di-do-vrij

Locatieleider LWC het Esveld

Gretha van Urk


gretha.van.urk@zonnebloemschool.nl

 

Do-vrij

 

 

 

Intern begeleider
Septima Bramer


septima.bramer@zonnebloemschool.nl


Ma-di-do

 

 

 

Administratie:

 

 

Administratie/ Dir. Secretaresse
Jolanda Visser


jolanda.visser@zonnebloemschool.nl


Ma-di-vrij

Administratie/ Pysch. Assistente
Jet van Wijk


henriette.van.wijk@zonnebloemschool.nl

 

Ma-di-wo-do-vrij

 

 

 

Psychologenteam:

 

 

Tinka de Boer

tinka.de.boer@zonnebloemschool.nl

Wo-do

Sanne de Haan

sanne.de.haan@zonnebloemschool.nl

Di-wo

Jet van Wijk

henriette.van.wijk@zonnebloemschool.nl

Ma-di-wo-do

 

 

 

Logopedie:

 

 

Sandra Hendriks

sandra.hendriks@zonnebloemschool.nl

Di-do-vrij

Gea Kemper

gea.kemper@zonnebloemschool.nl

Ma-di

 

 

 

Stageteam:

 

 

Jean Matthijssen

jean.matthijssen@zonnebloemschool.nl

Ma-di-do

Linda Kielstra

linda.kielstra@zonnebloemschool.nl

Wo (Ma-di klas)

Henk Groeneveld

henk.groeneveld@zonnebloemschool.nl

Wo (Ma-di klas)

Cora Eelkema

cora.eelkema@zonnebloemschool.nl

Ma-di-wo-do-vrij

 

 

 

Overig Personeel:

 

 

Rots & water training
Karen Deinum


karen.deinum@zonnebloemschool.nl


Do-vrij

Linette Straatsma

linette@moor-kids.nl

Verlof

Helma Timmerman

helma.timmerman@zonnebloemschool.nl

In overleg

Gymdocent
Arnold Roossien


arnold.roossien@zonnebloemschool.nl


Ma-di-wo-do-vrij

Jolien Kijk in de Vegte


jolien.kijkindevegte@zonnebloemschool.nl

Ma-di Beatrix school. Vrij (inval)

Thijs Haaksma

thijs.haaksma@zonnebloemschool.nl

Ma-di-wo-do-vrij

Gerlinda Tiekstra

gerlinda.tiekstra@zonnebloemschool.nl

Ma-di (inval)

Wiebren Beukens

wiebren.beukens@zonnebloemschool.nl

Ma-di (inval (do-vrij klas)

Eshter Ekkel

esther.ekkel@zonnebloemschool.nl

Ma-di-wo (inval (do-vrij klas)